Vincent van Gogh, da Vinci oraz Rembrandt mogą zagościć ze swoją sztuką w Twoim domu. Jest to możliwe dzięki reprodukcjom, które bez trudu znajdziesz w internecie. Możesz wybierać spośród przeróżnych reprodukcji obrazów – zarówno tych najsłynniejszych, jak i mniej znanych artystów. Wydruk na najwyższej jakości płótnie gwarantuje trwałość, więc taka reprodukcja obrazów nie tylko cieszy oko, ale będzie inwestycją a lata. Aby dodatkowo podkreślić ich wyjątkowość, wybierz obrazy z okrągłą drewnianą rama. Wielu przywykło do tradycyjnej formy reprodukcji, które wiernie oddają nie tylko sam obraz, ale również kształt i wielkość. Jednak idąc z duchem czasu, skorzystaj z możliwości ingerencji w reprodukcję.

5 najsłynniejszych dzieł sztuki w Twoim domu

Na kartach historii zapisało się kilku wielkich artystów, których nie trzeba przedstawiać nikomu. Reprodukcje ich słynnych obrazów znajdziesz w ofercie sklepów internetowych.

Dziewczyna z perłą - okrągły obraz idealny do salonu

dziewczyna z perla
Dziewczyna z perłą to obraz, który doczekał się wielu interpretacji. W sklepie internetowym nie mogło zabraknąć również jego. Okrągły kształt zapewnia reprodukcji szczyptę nowoczesności, jednak nie ingerując w samo dzieło. Obraz Johannesa Vermeera również owiany jest tajemnicą, co sprawia, że jeszcze więcej osób chce mieć go na ścianie w swoim domu.

Tajemnica zaklęta w obrazie - Mona Lisa

Obrazem, który cieszy się największą popularnością wśród klientów, jest Mona Lisa. Nic dziwnego – dzieło do dziś owiane wieloma tajemnicami, sprawia, że nie sposób oderwać od niego oczu. Leonardo da Vinci to artysta, który odcisnął silne piętno w malarstwie. Wśród okrągłych reprodukcji znajdziesz też inne dzieła, które wyszły spod pędzla tego mistrza – m.in. Damę z Gronostajem.

Artysta o wielu twarzach - Vincent van Gogh

Vincent van Gogh to malarz, który do świata sztuki wprowadził powiew świeżości. Styl artysty, niedoceniony za jego życia – dziś wyceniany jest na miliony. W ciągu całego swojego życia ten kontrowersyjny artysta namalował aż 38 portretów. W przypadku tego obrazu ciężko oderwać wzrok od twarzy artysty, który odegrał tak ważną rolę w świecie sztuki.

Gra światła w Twoim domu - reprodukcje obrazów Rembrandta

Wśród reprodukcji okrągłych obrazów nie mogło także zabraknąć twarzy jednego z największych artystów europejskich i światowych – Rembrandta. Jego obrazy przyjmują niemal metafizyczny charakter, objawiający się w świetle, którego źródło jest trudne do ustalenia. Artysta określany przez wielu „malarzem dusz” wprowadzi do Twoich wnętrz metafizyczny wymiar.

Reprodukcje do każdego wnętrza - kwiaty

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z naszych klientów jest miłośnikami zdobienia wnętrz kwiatami. To właśnie z myślą o nich pojawiają się okrągłe reprodukcje obrazów malarzy, którzy doskonale potrafili oddać piękno natury i roślin. Będą one ozdobą wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby również nowoczesne wnętrza przełamać klasyczną formą tych reprodukcji. A wśród nich odnajdziesz m.in. Botanikę Jacoba’a Campo czy Alegorię wiosny Johannes’a van Os.